Uğurlu Yapı
Uğurlu Yapı
Uğurlu Yapı
Bituline Prima
Bituline Prima
 

Prima Serisi Membranlar - BITULINE® Prima

BITULINE® Prima

ÖZELLİKLER:

AtacticPollyprpylene (APP) katkılı modifiye bitümden üretilen plastomerik tip membranlardır. Her türlü yapıda karşılaşılan su yalıtım sorunlarına cevap veren çok geniş bir spekruma sahip olan Prima serisi BITULINE®’ler, ılıman iklim kuşaklarının soğuk ve sıcak hava koşullarıyla iyi bir uyum gösterir. Ülkemizde en yaygın kullanılan membran tipidir.

HAKKINDA:

BITULINE®, temellerin ve bodrum katlarının su yalıtımını sağlayan, modifiye bitüm esaslı su yalıtım membranıdır.

SU GEÇİRİMSİZ

BITULINE® membranları eritme kaynağı ile birleştirilir ve yüzeylere kolayca yapışır. Kaynak sistemi yalıtımın sürekliliğini sağlar. BITULINE® sisteminin su geçirimsizliği ek yerlerinde de tamdır.

YÜKSEK TEKNOLOJİ

BITULINE® membranları polyester ve cam tülü donatılı olarak çeşitli polimerlerle modifiye edilen  yüksek kaliteli bitümden çeşitli kalınlıklarda üretilir. Modern makinalarla üretiliyor olması yalıtımın homojenliğini ve kalite bütünlüğünü sağlar.

HER KOŞULDA  GÜVENLİ

Modifiye bitüm sayesinde yalıtım çok düşük sıcaklıklarda dahi esnekliğini korur ve çatlamaz. Yüksek sıcaklıklarda da ise geç yumuşar, formunu korur. Bu nedenle BITULINE® sistemi her iklim kuşağında güvenle kullanılır.

Uygulama Alanları:

*Konutlar

*Toplu konutla

*Endüstriyel binalar

*Kurumsal binalar

*Ticari binalar